Üretim Tekniğimiz

Anasayfa / Üretim Tekniğimiz

ÇEVRE DOSTU ÜRETİM

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak, onlara daha sağlıklı hayatlar sunmak bizlerin elinde! Orak Plastik ve Ambalaj olarak bizler üzerimize düşen bu sorumluluğun farkındayız. Bu nedenle de çevre dostu, uzun süreli kullanıma uygun, doğaya bırakıldığında en kısa sürede kendini yok eden malzemelerle üretim yapmaktayız.

Sizlerin de bildiği gibi plastik ürün kullanımı her geçen gün artarak devam etmekte. Plastiğin bu denli yaygın kullanımının nedenleri arasında ise çok yönlü kullanım alanına sahip olması, hafif ve kullanışlı içerikle üretilip, kolay ulaşılır olması başta geliyor. Bu durumda kullanım da doğal olarak fazla oluyor.

Her plastik çevre dostu mudur?

Plastiklerde kendi aralarında farklılık göstermektedir. Her plastik ürün sağlıklı olmadığı gibi, her plastik çevre dostu da değildir. Bunun için plastik kullanımında çok dikkatli olmanızı öneririz.

Bizler Orak Plastik olarak sağlık şartlarına en uygun malzemeyle ürünlerimizi üretmekteyiz. Kalitesi dünya standartlarında olan ürün yelpazemizin tamamı kalite belgelerimizle de taçlandırmaktayız.

Üretim aşamasında ise fabrika bacalarından çıkan zararlı gazlar ve genel atıklar içinse yasalar çerçevesinde tüm yasal zorunluluklarımızı itina ile yerine getirmekteyiz.

Çocuklarımıza, gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmak için el ele yürümeye devam edelim. Bu dünya bizim, bu çocuklar bizim!

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0342) 235 16 63

Copyright © 2017 Orak Plastik ve Ambalaj. Her Hakkı Saklıdır.
Top